Anime Kids
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Distractie cu ANIME KIDS!!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 buna!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
*~*Moon-Shine*~*
Moderator
Moderator
*~*Moon-Shine*~*


feminin Numarul mesajelor : 376
Varsta : 25
Localizare : undeva departe de casa
Avertizari :
buna! Left_bar_bleue0 / 50 / 5buna! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/11/2009

Fisa Personajului
Nume si prenume:
Anime-ul din care face parte:
Descriere:

buna! Empty
MesajSubiect: buna!   buna! EmptyDum Mai 09, 2010 3:51 pm

Nu-mi trebuie sa mint
Ipocrisia e una din acele lucruri pe care le urasc cel mai mult . Sunt o persoana sincera eu in primul rind ,adic,, sunt cum sunt '' in toate situatiile din viata mea . A aparea si a fi pentru mine sunt unu si acelasi lucru si persoanele , ma prezuiesc exact pentru transparenza deoarece stiu ca pot avea incredere in mine fara apoi a avea surprize . Nu am secrete si nimic de care sa ma tem , cinf ceva nu-mi place sau nu merge imi spun parerea ,chiar daca adevarul raneste pe cineva .
Fetita cere e in mine
Cite o data sunt prada unei senzatii de tristeze pe care nu le pot controla.Intuiesc ca momentul magic a acelei zile a trecut si nu am facut nimic.Viata isi ascunde propria magie si propria arta.Ar trebui sa ascult vocea fetitei care era si care inca exista in mine .Aceasta fetita poate sa inteleaga momentele magice .Stiu cum sai inabusesc dar nu pot s-o fac sa taca
Caracter
Imi place libertatea reusesc sa donez caldura persoanelor care se simt rau si reusesc sa gasesc o solutie la tot si pentru mine si pentru ceilalti curajul,onoarea si succesul sunt principiile mele.
Visatoare
Cite odata sunt ca o fetita si deoadata devin ,, femeie'',generoasa in iubire si prietenie .Pentru mine dragostea exista si m-io imaginez ca pe o poveste unde eu sunt printesa si el printul. Visez la o lume toata a mea si lupt pentru ca acest vis sa devina realitate . Nu pierd ocaziile in care pot sa ma distrez si sa zimbesc lumii inconjuratoare .Lumea mea toata colorata e un scenariu de viata frumos , dar nu ma ilud ca viata e toata rozova si zimbete
Solara si extraverita
Sunt simpatica , extravertita. Am capacitatea de a vb cu persoane necunoscute fara am fi rusine .Am multi prieteni , multa lume in jurul meu . Imi plac locurile cu multa lume ,noutatile , sunt foarte întreprinzătore si nu las ca dificultatile sa ma descurajeze . Citeodata tind sa fiu superficiala si imprudenta dar ,desupt desupt , stiu ca tot imi va iesi bine si de data asta . O calitate :solaritatea mea . Un defect: cite odata sunt prea imprudenta
Intuitiva intr-un mod ,, particular''
Chiar daca nu am un adevarat dar paranormal , sunt dotata de o capacitate intuitiva iesita din comun. Mi se intimpla deseori intimplari care nu pot fi explicate si curioase , ...si cite odata visele mele s-au revelat premonitoare .Am o inteligenza ,,puternica'' si desoari reusesc sa rezolv problemele cu lovituri de geniu.Am tendinza de a crede in lucrurile pe care stiinta nu le poate explica ,si cred ca probabil anumite lucruri vor ramine pentru intodeauna inafara intelegerii umane
Sus In jos
http://www.clopotel.ro/roby_roberta_nicoleta
Liz<3
Anime Kid User
Anime Kid User
Liz<3


feminin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 28
Localizare : death city
Avertizari :
buna! Left_bar_bleue0 / 50 / 5buna! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2010

Fisa Personajului
Nume si prenume:
Anime-ul din care face parte:
Descriere:

buna! Empty
MesajSubiect: Re: buna!   buna! EmptyLun Mai 10, 2010 4:47 pm

Imi place mult cum te-ai descris.Libertate,visatoaresimpatica,umm,nu conteaza,multe altele, cred ca intri in categoria de oameni care imi plac mie. >big grin<

Si caracterul,faptul ca esti o persoana calda si daca intradevar nu-ti place sa minti te vei face usor palcuuut, yea.
Oh, e bine sa-ti recunosti si defectele.

'In ultima parte ai dreptate, unele lucruri nu vor fi intelese niciodata de oameni din simplul fapt ca asa suntem noi,asa e sa fie, nimic mai mult. Iti sustin deci parerea winking

So,buna ^^
Sus In jos
vampirequeen
Anime Kid User
Anime Kid User
vampirequeen


feminin Numarul mesajelor : 6
Varsta : 27
Avertizari :
buna! Left_bar_bleue0 / 50 / 5buna! Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/12/2010

buna! Empty
MesajSubiect: Re: buna!   buna! EmptyJoi Dec 30, 2010 7:19 pm

Buna tuturor happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





buna! Empty
MesajSubiect: Re: buna!   buna! Empty

Sus In jos
 
buna!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Kids :: MEMBRI :: Welcome-
Mergi direct la: